Soouudised – sügis 2009

Sügis tuleb! Nii looduses kui ka kalendris.

FOTOKONKURSS SOOMAA SÜGIS
Sügise saabumine looduses pakub emotsioone kõigile meeltele, võta vaba päev ja talleta sügisvärvide kirevust Soomaa rahvuspargis. Jaga oma elamusi ka teistega, lae pildid Nagisse ning osale fotokonkursil Soomaa Sügis 2009. Auhinnad parimatele paneb välja matkakorraldaja soomaa.com, peaauhinnaks on talvine tõukekelgumatk külmunud jõgedel ja õhtu suitsaunas.

FOTOLAAGER
Fotobrigaad korraldab 2. – 4. oktoobril Karuskosel makrofotokursuse. Kursuse juhendajaks on tuntud loodusfotograaf ja doktorikraadiga bioloog-zooloog Urmas Tartes. Veel on mõni vaba koht!

SÜGISENE SOODUSPAKKUMINE KÜMNELE
Kanuumatk + räätsamatk + öömaja Karuskose talumajas + suitsusaun + kümblustünn
hind 399.- krooni ininimene
Tellimine

RÄÄTSAMATKADEKS PARIM AEG
Sügis on räätsamatkade hooaja algus.
Räätsadel saad elamuse käies seal, kuhu tavaliselt ei saa. Enne kui lumikate juba piisav suusamatkadeks on räätsad väärt vahendid igal rabamatkal.
Kõndija ei vaju ning rabapinnas ei saa kahjustada.
Räätsamatkalt naastes võite valida sobiva koha õhtustamiseks ja öömajaks meie partnerite juures Soomaal – Riisa Rantsos , Klaaramanni Puhkemajas , Põnka Puhketalus , Linnameha Külalistemajas.

KUREMARJAMATKAD KURESOOS
Koostöös Koidulapark Hotelliga kutsume teid kuremarjamatkale Kuresoosse.
Kuremarjadest ehk jõhvikatest oskab iga eestlane lugu pidada – see on peolaua mahlamari ja rahvameditsiini imeravim. Kas aga teadsite, et Eestis on aretatud maailma esimesed kultuurjõhvikasordid ning et üks neist kannab nime „Kuresoo“? Kohaliku loodusmehe Algis Martsoo juhtimisel avastame rabamaastike võlusid arvukate laugaste, pehmete älveste ja salaojadega. Jõhvikasoos liikumise hõlbustamiseks saate meie poolt abivahendid räätsad, mida ka soorajadeks on kutsutud.
Pakett on osa Eesti Rohelise Võtme hotellide kampaaniast Võti Sügisesse.

Please follow and like us:

Kommentaarid

Powered by Facebook Comments