Soomaa ja Aivar Ruukel EHRL arvates aasta parim

Alates 1994. aastast on Eesti Hotellide ja Restoranide Liit välja andnud aastaauhinda. Aastaauhind “Aasta parim” antakse asutusele, ettevõttele või üksikisikule, kes liikmete arvates on kas pikema aja vältel või jooksval aastal oluliselt kaasa aidanud Eesti hotelli- ja restoranimajanduse või turismi arengule vabariiklikul või piirkondlikul tasandil. Aastaauhinna saaja väljavalimine toimub väga demokraatlikult – kõigi liikmete poolt hääletamise teel.

Aastaauhinna “Aasta parim 2007” vääriliseks vabariiklikul tasandil tunnistasid EHRL liikmed – Tartu Ülikooli 375.aastapäeva üritused.

Liikmed märkisid, et meie rahvusülikooli juubel oli korraldatud kõrgel professionaalsel tasemel. Lisaks põhiüritusele oktoobrikuus toimus juubeliüritusi kogu aasta jooksul paljudes Eesti piirkondades. Märgitakse, et rahvusvahelised konverentsid Tartu Ülikooli esindajate korraldusel või osalusel on Eesti hotellides saanud igapäevaseks sündmuseks. Hoogne ja tulemuslik õppe- ja teadustöö, osalemine mitmetes rahvusvahelistes koostööprojektides on Tartu Ülikooli tuntust suurendanud ja aidanud kaasa Tartu ja Eesti kui atraktiivse turismisihtkoha tõstmisele.

Aastaauhinna “Aasta parim 2007” vääriliseks piirkondlikul tasandil tunnistasid EHRL liikmed – turismiobjekti Soomaa ning selle eestvedaja Aivar Ruukeli.

Liikmed märkisid, et Soomaa on pikka aega arenenud ja tutvustanud end kui omapärast turismitoodet, mis võidab nii sise- kui välisturistide hulgas üha enam populaarsust. Liikmed märgivad Soomaad eeskujuväärivana näitamaks, et populaarse turismiobjekti põhisisuks võib edukalt olla puutumatu ja ürgne Eestimaa loodus. Soomaa tuntus on kaasa aisanud piirkonna ja kogu Eestimaa tutvustamisele atraktiivse turismi sihtkohana.

Traditsiooniliselt antakse aastaauhind üle EHRL liikmete uusaastapeol. Seekord toimub see 10. jaanuaril 2008. aastal algusega kell 18.00 Nordic Hotel Forum banketisaalis.

Please follow and like us:

Kommentaarid

Powered by Facebook Comments