Kanuu- ja rabamatk giidiga

Kanuu- ja rabamatk giidiga on kombineeritud matk kus saab näha nii raba kui jõge. Kestuseks on 3-6 tundi. Kahe matka vahel on tore pidada piknikupaus, kuhu saab kutsuda kohale ehtsate eesti toitude valmistaja Sookolli söögituba.

Rabamatka osa teeme rabas kliendi soovidest ja  Soomaa rahvuspargi piirangutest lähtuvalt kas:

  • mööda laudteed või
  • räätsadega* väljaspool laudteed, räätsadega saad elamuse käies seal, kuhu tavaliselt ei pääse, räätsad ei lase nii lihtsalt läbi rabapinnase vajuda

*NB! Alates 2017 aastast on meil Soomaal oluline muudatus – räätsamatkad on asendatud kummikumatkaga Jüripäevast Jaanipäevani ehk 23. aprillist kuni 24. juunini ja sellel ajavahemikul ei sisene me sügavamale rappa lindude pesitsemise tõttu!

Kohtumine: Kanuu- ja rabamatk giidiga algab Soomaa puhkeküla juurest.

Mida kaasa võtta?: Rõivastus peaks olema vastaval ilmale valitud ning jalga on sobiv panna mugav matkajalats. Igal matkajal võiksid olla kaasas tagavarariided, mis on pakitud kodus kilekotti või on muul moel veekindlalt kanuusse kaasa võetavad.

Broneerimine: Kirjuta aadressil info@soomaa.com või

helista Aivarile +372 5061896 või Algisele +372 5147572

Kanuu- ja rabamatk giidiga *
Hind inimese kohta
95 EUR
Hinnas sisaldub varustuse rent, giiditeenus ja piknik looduses

 * NB! ME EI TEE LINDUDE PESITSEMISE TÕTTU RÄÄTSAMATKU JÜRIPÄEVAST JA JAANIPÄEVANI EHK 23. APRILLIST KUNI 24. JUUNINI –  sel perioodil läheme rappa mööda laudteed või käime raba serva pidi (vajadusel kummikutega)